سرور های مجازی ایران

دیتاسنتر پیشگامان

کوچک یا بزرگ
خرید vps ایران سرور مجازی ایران در موقعیت داخل ایران می‌باشند.

و امکان نصب سیستم‌عامل لینوکس با توزیع‌هایCentOs,Debian,Ubuntu و ... دارند

خدمات در 3 دیتاسنتر پیشگامان و شاتل و آسیاتک

تعرفه هایی برای همه

server

اختصاصی

390000 تومان ماهانه

پیشرفته

780000 تومان ماهانه

تجاری

ناموجود

سرور مجازی ایران

خرید vps ایران سرور مجازی ایران در موقعیت داخل ایران می‌باشند و امکان نصب سیستم‌عامل لینوکس با توزیع‌های CentOs,Debian,Ubuntu و سیستم‌عامل ویندوز در نسخه‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در هنگام خرید سرور مجازی ایران می‌توانید OS موردنظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب هرکدام از این سیستم‌عامل‌ها کاربر می‌بایست در صورت نیاز کنترل پنلی متناسب با آن انتخاب نماید که کنترل پنل های رایج برای سرور لینوکسی سی پنل و دایرکت ادمین و برای سرور ویندوزی کنترل پنل پلسک می‌باشد. VPS ایران ای ام دی سرور               با ترافیک و سرعت‌بالا همراه با پشیبانی 24 ساعته ارائه می‌شود.

سرور مجازی لینوکس ایران در حقیقت سروری در موقعیت ایران می باشد که نوعی از سرورهای اشتراکی است یعنی منابع آن به صورت اشتراکی در اختیار کاربر قرار میگیرد و با سیستم عامل لینوکس ارائه می شود، و می توان این سرور را با توزیع های مختلف لینوکس همچون CentOs,Debian,Ubuntu راه اندازی کرد و امکان نصب این توزیع های لینوکس با نسخه های متفاوت وجود دارد.

همچنین، باتوجه‌به نیاز خود می‌توانید از انواع کنترل‌پنل‌های لینوکسی ازجمله دایرکت ادمین یا سی‌پنل برای مدیریت وب‌سایت و سرور خود استفاده کنید.

ز مزایای خرید سرور مجازی ایران می توان به داشتن آی پی ثابت و اختصاصی در موقعیت ایران اشاره کرد.سرعت و آپتایم سرور های مجازی داخل کشور با قرار گیری در مراکز داده معتبر و استفاده از منابع سخت افزاری قدرتمند، بصورت قابل قبول و مناسب می باشد.

قیمت این وی پی اس ها نیز به نسبت سرویس های خارجی بسیار مناسب و اقتصادی بوده، بطوری که کاربر می تواند با توجه به بودجه خود، در هر لحظه درخواست ارتقا یا کاهش منابع سخت افزاری را برای مدیریت هزینه خود، ثبت کند.

مدیریت و دسترسی کامل سرور های مجازی داخل کشور، بر عهده ادمین می باشد و می تواند با استفاده از کنترل پنل های دایرکت ادمین، سی پنل، پلسک اقدامات لازم را برای تنظیمات امنیتی، مدیریت فایل ها، تغییرات در DNS و سایر موارد را انجام دهد.با توجه به لینوکسی یا ویندوزی بودن در هنگام خرید سرور مجازی ایران، کنترل پنل ها نیز بر اساس آن در اختیار شما قرار می گیرد.

انتقال داده در سراسر جهان

ویژگی های ای ام دی سرور

مقیاس‌پذیر

می‌توانید بدون نیاز به خاموش کردن سرور ابری، منابع ماشین مجازی خود را در هر زمان و به‌شکل آنی افزایش یا کاهش دهید.

راه‌اندازی سریع

در کم‌تر از ۳۰ ثانیه سرور ابری بسازید و با استفاده از منابع پایدار و قابلیت‌های بی‌شمار آن سرویس‌های ابری خود را توسعه دهید.

استفاده‌ی آسان

با استفاده از رابط کاربری ساده و زیبا، به‌راحتی کارهای مرتبط با مدیریت سرورهای ابری خود را انجام دهید.

مانیتورینگ

با هدف پیش‌گیری از بروز مشکلات احتمالی، با استفاده از ابزارها و فناوری‌های پیشرفته، همه‌ی منابع و داده‌ها را به‌شکل لحظه‌ای مانیتور می‌کند و نتایج آن را در قالب گزارش‌های تصویری به شما ارایه می‌دهد.

سرور مجازی ایران در 2 دیتاسنتر شاتل و آسیاتک

دیوار آتش

فایروال (Firewall) به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید سطح‌های مختلفی از دسترسی به سرور ابری را تعریف کنید و از این طریق به ترافیک‌های ورودی و خروجی کنترل دقیقی داشته باشید.

pay

ضمانت بازگشت وجه

بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت

توصیفات مشتری

آنچه مشتریان ما درباره ما می گویند

در یک جمله نمیشه ای ام دی سرور را خلاصه کرد طی بیش از 4 سال تجربه همکاری میتونم صداقت پشتیبانی و حمایت تعهد و دانش فنی بالا رو از بهترین فاکتورهای انتخابی ای ام دی سرور نام ببرم

علی صابری برنامه نویس

از مدیریت و کارمندان مجموعه ای ام دی سرور بخاطر سرعت عمل و دقت در خدمات متشکرم

مهدی صادقی طراح گرافیک

15

سال
تجربه و
افتخار

ما به طور مداوم
در حال پیشرفت
و توسعه در هر
زمینه کاری
هستیم

ساعت کاری شبکه
99%
سرعت پاسخ پشتیبانی
53%
رضایت مشتریان
65%
هاست مورد علاقه شما

شرکت های معروف دنیا

wordpress
onapp
cpanel
whmcs
mysql